O nas

 Restauracja Lord Lounge


Restauracja Lord Lounge powstała z pasji do wykwintnej kuchni, wybornych alkoholi i stylowych wnętrz.
Nasza kuchnia to świeżość, zdrowie i smak, przygotowane i serwowane z największą pieczołowitością i starannością przez wyspecjalizowaną załogę. Dbamy by nasi klienci byli zawsze zadowoleni i syci.
U nas zjesz najlepszego tatara jak i inne perfekcyjne dania. Naszym kluczem do bezkonkurencyjnych dań jest pasja i niezwykłe wyczucie smaku oraz dbanie o najmniejszy szczegół. Wkładamy całą swoją energię, aby zadowolić naszych klientów, zaczynając od wyboru świeżych składników po smakowite i estetyczne podanie talerza. Nasza restauracja oprócz pysznej kuchni, kocha styl i wygodę, dlatego w naszych wnętrzach możesz poczuć niezwykły klimat i odprężyć się z lampką wybornego wina lub innym trunkiem, bądź wykwintnym daniem.
Znajdź dla siebie ulubione miejsce.  Wtop się w nasze fotele i zrelaksuj się w restauracji Lord Lounge. Dla naszych klientów oferujemy szeroką kartę alkoholi w tym wina z różnych części świata. W swojej ofercie mamy również napoje bezalkoholowe. Prócz tego w swojej restauracji serwujemy niezwykle pyszną kawą i herbatę. Jesteśmy otwarci również i na młodszych klientów, dlatego specjalnie dla nich jest przygotowania specjalna karta dań.  
Restauracja Lord Lounge to miejsce typu "lounge" czyli rano pyszna kawa, w południe lunch, wieczorem kolacja i miejsce gdzie można porozmawiać z przyjaciółmi.

Serdecznie zapraszamy!